O NAS

Firma Bioeden powstała w 2012 r. w Krakowie jako certyfikowana hurtownia żywności ekologicznej.

Zajmujemy się importem oraz dystrybucją wysokiej jakości polskich i zagranicznych produktów BIO. Istotne miejsce w naszym asortymencie zajmują artykuły świeże tj. mięso, nabiał, owoce i warzywa. Stawiamy na nieustanny rozwój stale poszerzając swoją ofertę o poszukiwane na rynku ekologicznym nowości.

Dokładamy wszelkich starań, by dostarczane przez nas produkty spełniały oczekiwania odbiorców zarówno pod względem jakości, różnorodności, jak i ceny. Nasz doświadczony zespół dba o to, by logistyka dostaw oraz obsługa klienta stały na najwyższym poziomie. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, które pozwolą nam udoskonalić działanie naszej firmy.

Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem. Naszą misją i celem jest dostarczanie ekologicznej żywności kierując się kluczowymi dla nas wartościami takimi jak uczciwość, rzetelność i profesjonalizm. Zależy nam na budowaniu autentycznych biznesowych relacji, dlatego do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, uwzględniając jego specyfikę i starając się elastycznie odpowiadać na jego potrzeby.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Certyfikat
By mieć pewność, że naszym klientom dostarczamy wysokiej jakości produkty BIO, od początku naszej działalności każdego roku certyfikujemy się w akredytowanej jednostce Biocert Małopolska Sp. z o.o. Nasz aktualny certyfikat można zobaczyć na stronie jednostki: http://www.biocert.pl/.